De eerste artiesten voor Het Schlagerfestival 2027 in een disco-outfit in een partydecor.

Het Schlagerfestival 2027 voegt nieuwe namen toe aan jubileumeditie

28.09.2026

De affiche van Het Schlagerfestival 2027 krijgt verder vorm. Yves Segers, Christoff, Willy Sommers, De Romeo’s en Laura Lynn tekenen present voor de twintigste editie van het festival. Gastheer Kürt Rogiers leidt de feestelijkheden op 20, 21 en 27 maart 2027 in Trixxo Arena Hasselt.

Het Schlagerfestival 2027 kiest voor Disco Fever

Voor zijn twintigste editie duikt Het Schlagerfestival de discowereld in. Het publiek koos ‘Disco Fever’ als thema, waardoor de vertrouwde schlagerhits straks gezelschap krijgen van glitter, spiegelbollen en knipogen naar de jaren zeventig.

Dat thema sluit opvallend goed aan bij verschillende namen op de affiche. Laura Lynn en Christoff delen bijvoorbeeld een liefde voor ABBA, terwijl De Romeo’s al langer disco in hun repertoire verwerken. Hun Studio 54-medley past dan ook moeiteloos binnen het concept van deze jubileumeditie.

Ook Willy Sommers heeft een persoonlijke band met de periode. Tijdens zijn inmiddels 55 jaar lange carrière maakte hij de discojaren van dichtbij mee. Zijn grootste hits blijven in Hasselt centraal staan, maar krijgen een plaats binnen de nieuwe setting van het festival.

Nog meer namen op komst

Met Yves Segers, Christoff, Willy Sommers, De Romeo’s en Laura Lynn staat een eerste stevige groep artiesten vast. Voor De Romeo’s wordt het bovendien opnieuw een vertrouwde afspraak: op slechts twee edities na waren ze telkens van de partij.

De affiche is daarmee nog niet compleet. De komende weken worden nog nieuwe artiesten voor Het Schlagerfestival 2027 bekendgemaakt.

De twintigste editie van Het Schlagerfestival vindt plaats op zaterdag 20, zondagnamiddag 21 en zaterdag 27 maart 2027 in Trixxo Arena Hasselt.

Terug naar overzicht