Eric Goens staat op een zomerse dag voor het huis waarin hij voor VRT een groot aantal vedetten ontvangt en spreekt.

Kathleen Aerts (K3 Originals) en Metejoor in het huis van Eric Goens

30.09.2025

Vanaf maandag 13 oktober nodigt Eric Goens opnieuw spraakmakende, boeiende en intrigerende bekende Vlamingen uit in het elfde seizoen van 'Het Huis'. Zangeres en K3 original Kathleen Aerts is de nieuwste naam die aan de mooie gastenlijst wordt toegevoegd.

Eerder waren stand-upcomedian Alex Agnew, ex-Miss België Celine Van Ouytsel, presentator Karl Meesters, ex-Rode Duivel Radja Nainggolan, acteur en presentator Manu Van Acker, N-VA-voorzitter Valerie Van Peel en zanger Metejoor al aangekondigd.

Kathleen Aerts, de 'original blonde' van K3 vond een gaatje in haar drukke agenda, die momenteel uitpuilt van de repetities, en komt 24 uur op bezoek in Het huis. Vanaf begin oktober staat ze samen met Karen Damen en Kristel Verbeke terug op het podium voor de reünieconcerten van K3 Originals. 24 optredens in de Antwerpse AFAS Dome, 16 concerten in de Rotterdamse Ahoy en ruim een half miljoen mensen die zullen meezingen met alle hits van toen, het dagje relatieve rust in 'Het Huis' is dus welgekomen.

Vol liefde en emotie praat Kathleen over haar ouders, die een uiterst bepalende rol hebben gespeeld. Het plotse afscheid van haar vader Roger is een keerpunt in haar leven. Vanaf dan staat ze in voor de zorg van haar moeder Maria en komen K3 en haar carrière op de tweede plaats.

Ook dit jaar blijft het succesrecept van 'Het Huis' hetzelfde: de gasten worden weggehaald uit hun gewone leefwereld en verblijven 24 uur lang in 'Het Huis'. Geen afleidingen, geen partners of kinderen, alleen hun eigen leven passeert de revue. Gastheer Eric Goens graaft in het verleden van zijn gasten, praat met hen over het heden en werpt een blik op hun toekomst. Van de tv-kamer en de fotokamer, over de sportkamer en de orangerie, tot de kinderkamer en de boomhut. Het huis is voor de gast een confrontatie met zichzelf, soms bikkelhard of onverwacht grappig, soms ontroerend of verhelderend. ​

'Het Huis', vanaf 13 oktober elke maandag rond 20.40 uur op VRT 1 en al vanaf 06.00 uur 's ochtends op VRT MAX.

K3 Originals met Kathleen Aerts loopt vanaf vrijdag 3 oktober in de AFAS Dome. Metejoor geeft een concert op 31 oktober en 1 november 2025 eveneens in de AFAS Dome in Antwerpen.

Terug naar overzicht