

Rock Your Business geeft Club Encore een vliegende start
19.09.2026
Tijdens ‘Rock Your Business’ afgelopen vrijdag verwelkomden we een groep ondernemers en bedrijfsleiders in de AFAS Dome voor een exclusieve kennismaking met Club Encore.
Alexandro Rhila en Maxim Bauwens van het be•at sales-team stelden de nieuwe businessclub voor. Ze lichtten toe hoe live entertainment een natuurlijke omgeving creëert om professionele contacten te leggen, relaties te versterken en nieuwe zakelijke kansen te ontdekken.
Daarna nam auteur en gastspreker Geert Van Mol het woord. In een inspirerende keynote deelde hij wat de bedrijfswereld volgens hem kan leren van rock-’n-roll. De avond maakte meteen duidelijk waar Club Encore voor staat. Mensen ontmoeten, samen iets bijzonders beleven en professionele relaties uitbouwen buiten de vertrouwde vergaderzaal, want na de sprekers volgde een walking dinner én het concert van The Pussycat Dolls.
Een welgemeende dankjewel aan alle gasten en sprekers die van de eerste '‘Rock Your Business’ een geslaagde avond maakten. Wil je live entertainment ook deel laten uitmaken van jouw business? Ontdek Club Encore en de mogelijkheden voor jouw bedrijf.
Foto: Het salesteam van be•at samen met auteur en gastspreker Geert Van Mol tijdens ‘Rock Your Business’ in de AFAS Dome. (c) Jitte Davidson

